“HÜDA PAR’ın programı ülkeye nefes aldıracak niteliktedir”

Esnafı ziyaret edip destek talebinde bulunan Van milletvekili adayımız Aycan, programımızın, halka ve ülkeye nefes aldıracak nitelikte olduğunu söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Seçim çalışmaları kapsamında oto sanayi esnafını ziyaret eden Van milletvekili adayımız Emre Aycan, 24 Haziran seçimleri için esnaftan destek talebinde bulundu.

Esnaf ziyaretinde partimizin projeleri, vergi, zamlar ve uyuşturucu gibi konular konuşuldu.

Türkiye’de son zamanlarda tüm alanlarda, zam yapıldığını dile getiren Aycan, birilerini suçlayıp işin içinden çıkmanın kolaycılığa kaçmak olduğunu belirtti.

Aycan, “Elbette ekonomide yanlış giden bir şeylerin var olduğunun farkındayız. Ama yanlış giden herşey için dışardan birilerini suçlamak kolaycılıktır. Dönüp kendimizi sorgulamamız ve muhasebe yapmamız gerekirken, yanlış giden durumları düzeltmeye gitmemiz gereken yerde, suçlama mantığıyla hareket etmenin izah edilebilir bir tarafı yoktur.” dedi.

Esnafın gönlünde taht kurduklarını belirten Aycan, “Esnafımız bizi tanıdıkça bağrına basıyor ve bizi daha çok seviyor. HÜDA PAR artık halkımızın ve esnafımızın gönlünde taht kurmuştur. Biz esnafımıza eli boş giden bir parti değiliz. Biz projelerimizle, programlarımızla halkımıza gidiyoruz. HÜDA PAR’ın programı, halkımıza ve ülkemize nefes aldıracak niteliktedir. Programımız tamamen insan merkezlidir. İnsanı merkeze alan bir anlayışıyla hareket ediyoruz.” diye konuştu.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI