“Harran hak ettiği yerde değil”

Şanlıurfa milletvekilli adayımız Mustafa Koç, seçim çalışmaları kapsamında Harran ilçesinde bazı ziyaretlerde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Milletvekilli adayımız Mustafa Koç ve beraberindeki heyetimiz, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak destek talebinde bulundu.

Açık hava müzesini andıran kalıntıları kadar bilimin beşiği olarak bilinen ve yetiştirdiği âlimlerle nam salan Harran'ın hak ettiği yerde olmadığını söyleyen Koç, bugüne kadar ilçeyi bir iki ailenin yönettiğini ve ilçenin turizm merkezi olduğu halde hem çevre hem ekonomik hem de kültür bakımından çok geride bırakıldığını ifade etti.

Koç’a yakın ilgi gösteren Harranlılar, mevcut iktidarın ilçeye hizmet getirenin değil de en güçlü olana siyaset hakkı verdiğini ifade eden vatandaşlar, ülkeye ve ilçeye dürüst siyasetçilerin gelmesini temenni ettiler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan milletvekili adayımız Koç, Harranlıların dünyanın en gözde turizm ve kültür şehrine sahip oldukları halde hak ettikleri hizmeti alamadıklarını söyledi.

Koç, her seçilen siyasetçinin ilçeyi köyden daha beter bir hale getirdiğini söyleyerek, bugüne kadar ilçede hiçbir hizmetin yapılmadığına dikkat çekti.

İlçenin turizm merkezi olduğu halde esnafın kan ağladığını söyleyen Koç, 24 Haziran seçimlerinde halkın teveccühünü alarak seçilmesi durumunda Harran gibi kadim merkezleri yeniden imar ve inşa edeceğini sözlerine ekledi.

Koç, kendilerini sıcak karşılayan Harran halkına teşekkür etti.

Heyetimiz, ziyaret ve temaslarının ardından ilçeden ayrıldı.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI