"HÜDA PAR Türkiye siyasetine yeni ses getirdi"

İzmir'de partimizin seçim bürosu açılışında konuşan Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Yılmaz, partimizin Türkiye siyasetine yeni ses getirdiğini söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

İzmir İl Başkanlığımız tarafından Bayraklı ilçesinde seçim büromuzun açılışı yapıldı. Açılışta konuşan Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Yılmaz, "HÜDA PAR, Türkiye siyasetine yeni ses getirdi. HÜDA PAR, kurulduğu günden bu yana hep halkın maslahatını gözetmiştir." dedi.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan açılış programımız, İzmir İl Başkanımız Hacı Şani'nin açılış konuşmasıyla devam etti.

Genel İdare Kurulu Üyemiz Hasan Aşkın'ın konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Yılmaz katılımcılara hitap etti.

Partimizin Türkiye siyasetine yeni ses getirdiğini belirten Yılmaz, "HÜDA PAR, kurulduğu günden bu yana hep halkın maslahatını gözetmiştir. Biz bu seçimde 'Önce İnsan Öncelik Adalet' temasını seçtik. Bizim anlayışımızda insan, yaratılmışların en şereflisidir. Bu şerefinin ayaklar altına alınmaması lazım. Bu şerefin ayaklar altına alınmaması için insanca yaşatılması lazım." dedi.

İnsanların yaşadığı mağduriyetlerin gelir dağılımındaki adaletsizlikten kaynaklandığını dile getiren Yılmaz, konuşmasını şöyle tamamladı: "Şu anda insanlarımız hak ettiği değeri görmüyor. Bir kısım insanlar aşırı yemek yemekten ölürken, bir kısım insanlar da açlıktan hayatını kaybediyor. Şu mübarek Ramazan ayında yemeğini çöpten çıkaran insanlar var. Bunun en büyük nedeni, gelir dağılımındaki adaletsizlikten kaynaklanıyor. Türkiye'de gelirin büyük bir kısmını 500 aile elinde tutarken, diğer kısmını diğerleri paylaşıyor."

 Açılışın ardından Yılmaz ve beraberindeki heyetimiz, düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

İZMİR İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI