İstanbul Milletvekili Adaylarımızdan hal esnafına sahur ziyareti

İstanbul milletvekili adaylarımız, Zeytinburnu, Küçükçekmece esnafını ziyaret ettikten sonra Sahurda Bayrampaşa hali esnafını ziyaret etti. Esnafın sıkıntılarını dinleyen adaylarımız esnaftan destek talebinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İstanbul’da seçim çalışmalarını sürdüren İstanbul milletvekili adaylarımız, yaptıkları ziyaretlerle halkla buluşmaya devam ediyor. Zeytinburnu, Küçükçekmece ve Bayrampaşa hali esnafını ziyaret eden milletvekili adaylarımız esnafın sıkıntılarını dinledi.

İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayımız Erdal Elibüyük, İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayımız Recai Yurdan, İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayımız Ramazan Ensar ve beraberindeki heyetle beraber Küçükçekmece ilçesinde İkitelli caddesi esnafını, Zeytinburnu ilçesinde Merve Caddesi esnafını ziyaret etti. Ziyarette yoğun bir ilgiyle karşılandıklarını ifade eden Elibüyük, partimize teveccühün gittikçe arttığını ifade etti.

Gündüz yapılan ziyaretlerin ardından sahur vakti Bayrampaşa yaş sebze ve meyve hal esnafına sürpriz bir ziyarette bulunan Erdal Elibüyük ve berberindeki heyetimiz burada da yoğun bir ilgi ile karşılandı. Ziyaretin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini söyleyen hal esnafı yaşadıkları sıkıntıların çözülmesi gerektiğini ifade ettiler.  Esnaf genel olarak kur artışlarının rahatsız edici olduğunu belirti. Sıcak bir ortamda geçen ziyaret, esnafın heyetimize yaptığı çay ikramı ile son buldu.

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI