“HÜDA PAR, adaleti vazgeçilmez bir düstur olarak kabul eder”

Seçim çalışmaları kapsamında semt pazarını ziyaret eden Van Milletvekili Adayımız Emre Aycan, partimizin, adaleti vazgeçilmez bir düstur olarak kabul ettiğini söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Van Milletvekili Adayımız Emre Aycan, beraberindeki heyetle Tuşba ilçesinde bulunan semt pazarını ziyaret ederek, 24 Haziran’da yapılacak seçimler için destek talebinde bulundu.

Toplumun tüm kesimlerinden olumlu yanıtlar aldıklarını belirten Aycan, “Seçim çalışmalarımız kapsamında mahalle mahalle, ev ev dolaşıp halkımızdan destek talep ediyoruz. Bu minvalde bugün semt pazarındaki esnaflarımızı ziyaret ederek hasbihal ettik. Üretici esnaf toplumun bereket kaynağıdır. Partimizin iktisat programından bahsettik, kaybolmuş umutları yeniden canlandı. Halkın geneli HÜDA PAR’dan yana umutlu. Zaten HÜDA PAR’ın programı, toplumların refahını, huzur ve güvenliğini esas alan; dil, din, ırk, örf ve kültürlerini zenginlik kaynağı olarak gören bir düzen amaçlıyor. Adaleti vazgeçilmez bir düstur olarak kabul eder.” ifadelerini kullandı.

Esnaftan yoğun ilgi gören Aycan, kendisine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı esnafa teşekkür ederek semt pazarından ayrıldı.

VAN İL BAŞKANLIĞI 

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI