Tuşba İlçe Teşkilatımızdan esnaf ziyareti

Van Tuşba İlçe Teşkilatımızdan bir heyet Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

/ TEŞKİLAT HABERLERİ / Küçült | Büyüt

Tuşba İlçe Teşkilatımızdan bir heyet Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Van İl Başkan Yardımcımız Faruk Tasan, partilerinin esnafa yönelik aralıksız düzenlediği bu ziyaretlerden dolayı esnafın büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.

Van esnafının çok ciddi sıkıntılarının olduğunu ve bu sorunları ziyaretler sonrası, muhataplarıyla konuşmak üzere raporlar haline getirdiklerini belirten Tasan, şöyle konuştu:

“Parti olarak her daim esnafımızın yanındayız. Sürekli olarak yaptığımız ziyaretler kapsamında bu hafta da oto sanayi sitesini ziyaret ettik. Esnafımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek onların sesi olmaya çalışıyoruz. Biz vatandaşın yanındayız, her zaman halkımızın sıkıntılarını dinleyecek ve onların sesi olacağız.”

Esnafın sorunlarının çözümü konusunda yetkililere “duyarlı olun” çağrısında bulunan Tasan, “Esnafımız,  kiraların çok yüksek olduğundan yakınıyor. Ayrıca sınır kapısının bir an önce de transit geçişe açılmasını istiyorlar. Oto sanayi esnafı sanayi sitesinin, şehir merkezi sınırları içinde kaldığını ve yetkililerden, yeni ve daha büyük alana sahip dükkânların inşa edildiği bir Oto Sanayi Sitesi talepleri var.” şeklinde konuştu.

VAN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI