"HÜDA PAR kazanırsa halkımız kazanacaktır"

Partimizin eline geçebilecek yetkiden halkın en güzel şekilde istifade edeceğini söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Doyar, "HÜDA PAR kazanırsa halkımız kazanacaktır." dedi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde İlçe Başkanlığımızın açılışı gerçekleştirildi. Açılış öncesi dua yapan Genel Başkan Yardımcımız M. Ali Doyar, kurdeleyi keserek, partililerimizle birlikte ilçe başkanlığımıza geçti.

Burada bir konuşma yapan Doyar, ahiretlerine zarar verecek bir yetkiyi istemediklerinin altını çizdi.

Doyar, "Diyoruz ki biz, inşallah halkımıza hak üzere adil bir hizmet yapmaya çalışacağız. Allah-u Teâlâ, onun razı olacağı şekilde çalışmayı nasip eylesin. Eğer bizim ahiretimize zarar verecek bir yetki olursa biz bunu istemiyoruz. Bunun için biz kendimizden eminiz." dedi.

"Devletin imkânlarından bolca istifade eden rakiplerimizle seçime giriyoruz"

11 partinin seçime girdiğini ve bunlardan birkaç tanesinin hazine yardımı alabildiğini belirten Doyar, "Biz kıt imkânlarımızla seçim çalışmalarını yürütürken, diğer partiler hazine yardımı alıyor. Ama aynı şartlarda seçime giriyoruz. Onun için bu adaletsizliğin mutlaka ortadan kaldırılması gerektiğini, seçime girme yeterliliğine sahip olan partilerin tümünün hazine yardımından alması gerektiğini ifade ediyoruz. Biz maalesef adil olmayan bir seçim yarışındayız. Bizim imkânlarımız kıt ama devletin imkânlarından bolca istifade eden insanlarla seçime giriyoruz." ifadelerini kullandı.

"En büyük kaynağımız İslam'ı ölçü almamızdır"

Parti olarak kriterlermizin olduğunu ve bu kriterler doğrultusunda hareket edildiğini kaydeden Doyar, şunları söyledi:

"Bizim çok değerli kriterlerimiz vardır. Bizim en büyük dayanağımız, İslam'ı ölçü almamızdır. İslam'ı ölçü almak öyle basit bir olay değildir. İslam'ı ölçü almak demek yalan söylememek, hırsızlık yapmamak, insanların haklarını yememek, oylarını aldıktan sonra onlara sırtlarını çevirip onları unutmamak, haksız kazanç elde etmemek, adam kayırmamak, eline imkân geçtiği zaman bu imkânları kendine ve yandaşlarına kullanmamaktır. İnsanların oylarını alıp emanet olan o oylara ihanet etmemek, kısacası İslam'ın güzelliklerini alıp İslam'ın reddettiği, yok saydığı, hoş karşılamadığı şeyleri bırakmak demektir."

"HÜDA PAR güçlenirse halkımız güçlenecektir"

Partimizin eline geçebilecek yetkiden halkın en güzel şekilde istifade edebileceğini vurgulayan Doyar, "Bu parti halkımızın partisidir. Bu parti eğer güçlenirse inanın bu halkımız güçlenecektir. Eğer bu parti bir yetki alırsa bizim halkımız bundan güzelce istifade edecektir. Çünkü bu parti halkımızı savunacak, ona sahip çıkacaktır. Çünkü bu parti, halkımızın sesi olacaktır. Eğer bu patimiz güçlenirse halkımızın sesi daha gür çıkacaktır ve eğer bu parti güçlenirse halkımızın ihtiyaçları, halkımızın sorunları ister toplumsal ister şehirle ilgili altyapı gibi sorunlar olsun, sağlık, siyasi, kültürel, ekonomik bütün bu sorunların hepsinin belki daha adilane bir şekilde seslendirilmesi olacaktır." şeklinde konuştu.

Açılışın ardından Doyar, İstişare Kurulu Üyemiz Zeynel Abidin Gülsever ve beraberindeki kalabalık heyetimiz, önce Eleşkirt ilçesi esnafını, daha sonra Ağrı merkeze geçerek buradaki esnafı ziyaret etti. Heyetimiz, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek gerçekleşecek seçimde destek talebinde bulundu.

Açılışa; Doyar, Gülsever, Ağrı milletvekili adaylarımız Şaban Gökhan, Burhan Aslan, Cemal Arvas, Doğan Özmen, Ağrı İl Başkanımız Ahmet Karhan, Eleşkirt İlçe Başkanımız Nurettin Polat ve partililerimiz katıldı.

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI