"Siyaset halkın, memleketin menfaati için yapılır"

Elazığ milletvekili adayımız Mahmut Şahin, siyasetin halkın, memleketin menfaati için yapıldığını söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Elazığ İl Başkanlığımız tarafından halka yönelik gerçekleştirilen iftar programlarımız halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Elazığ milletvekili adaylarımız Avukat Mahmut Şahin ve Yusuf Yüksel, partimizin Kırklar Mahallesi temsilciği tarafından Çarşamba Pazarında düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Elazığ milletvekili adayımız Avukat Mahmut Şahin, partimizin, Türkiye’nin siyaseten, ahlaken, ekonomik olarak ve dış politika itibariyle tıkandığı noktada, bölgeden doğan bir güneş olduğunu ve mağdur, mazlum ve mustazaf halkın bir nefes aldığı soluk olduğunu ifade etti.

"HÜDA PAR yapıcı ve müspet bir siyasi anlayış ortaya koymaktadır"

Partimizin siyasi anlayış itibariyle en önemli özelliğinin programına ölçüsünün ve kaynağının İslam olduğunu yazmış olması olduğunu belirten Şahin, "Evet, HÜDA PAR parti politikalarını tamamen İslam ölçüleri içerisinde belirlemektedir. Bununla şunu demektedir; Ey halkımız, biz sizlerin inancına, değerlerine ve geleneklerine aykırı bir kanun yapmayacağız ve yaptırmayacağız inşallah. HÜDA PAR, bugün kamplaşmanın, kutuplaşmanın, ötekileştirmenin ve düşmanca yapılan bir siyasetin dışında hepinizin de takdir edeceği üzere yapıcı ve müspet bir siyasi anlayış ortaya koymaktadır. Yanlışa yanlış doğruya doğru demektedir. Yanlış kimden gelirse gelsin karşı durmaktadır." diye konuştu.

"Halkın fakirleştiği bir anlayışla siyaseti asla kabul etmiyoruz"

Konuşmasının devamında Şahin, şunları söyledi: "Adaletsizlikler noktasında, ahlaksızlıklar noktasında, kamudaki rüşvet, talan, israf noktasındaki yanlışlıklar noktasında ve en önemlisi de bugün siyasilerin alabildiğince zenginleştiği, halkın ise fakirleştiği bir sisteme dönüşme noktasında güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz. Biz diyoruz ki siyaset halk için yapılır, siyaset memleketin menfaati için yapılır. Yoksa birilerinin cebini doldurduğu, halkın fakirleştiği bir anlayışla siyaseti asla kabul etmiyoruz. İşte diyoruz ki gelin bu 24 Haziran seçimlerinde buna dur diyelim. HÜDA PAR olarak biz sizden güçlü bir destek alırsak inşallah siyasi bir aktör olarak artık bu meselelerde söz söylemenin de ötesinde icra makamında olacağız inşallah."

ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI