“HÜDA PAR güçlenirse ülkede huzur ve adalet hâkim olur”

24 Haziran’da yapılacak seçimlere hazırlanan partimiz, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde eski Hastane Caddesi üzerinde seçim irtibat bürosu açtı.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Mardin milletvekili adayımız Mahmut Kılınç, partimizin güçlenmesi halinde bölgede anarşi ve zulmün sona ereceğini, ülkeye huzur ve adaletin hâkim olacağını söyledi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan seçim irtibat büromuzun açılış programına Mardin milletvekili adaylarımız Mahmut Kılınç, Ali Açılan, Mecvel Tasmanoğlu, İsmail Sezgin ve ilçe başkanlarımız ile çok sayıda partililerimiz katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Mardin milletvekili adayımız Mahmut Kılınç, özellikle gençlerin kendilerine gösterdiği teveccühe teşekkür etti. Kılınç, milletvekili seçilseler de seçilmeseler de hakkın haykırmaya devam edileceğini, hakkın yanında durulacağını, adaletten yana olup sapılmayacağını söyledi.

“HÜDA PAR güçlenirse İslam coğrafyasında kan ve gözyaşı sona erer”

Kılınç, “Bu ülkeye kardeşlik, huzur, hak ve adaletin gelmesi için ülkemizde ve İslam coğrafyasında zulmün sona ermesi için HÜDA PAR’ın hür kadroları olarak bütün gücümüzle çalışacağımıza başta partimizin üyelerine gönüldaşlarına ve vatandaşlarımıza söz veriyoruz. Bölgemizin, ülkemizin, İslam coğrafyasının HÜDA PAR’a ihtiyacı vardır. HÜDA PAR güçlenirse bölgede anarşi biter, zulüm sona erer. HÜDA PAR güçlenirse ülkemize huzur ve adalet hâkim olur. HÜDA PAR güçlenirse İslam coğrafyasında kan ve gözyaşı sona erer. Çünkü HÜDA PAR’ın kadroları bütün bunların üstesinden gelmek için mücadele ediyorlar. Özellikle HÜDA PAR’ın kadroları adaletten, huzurdan, kardeşlikten yana olacaktır. HÜDA PAR’ın kadroları 24 saat ülkeye, İslam coğrafyasına huzur ve kardeşliğin gelmesi için çalışmaktadırlar ve 25 Haziran sabahı Allah’ın izniyle Türkiye’de yeni bir gün başlayacaktır.” dedi.

Son olarak, kurdelesi kesilerek açılışı yapılan seçim irtibat büromuzun hayırlı olması dileğinde bulunan Kılınç, Seçimin huzur ve kardeşlik atmosferi içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

Açılışın ardından araçlarla konvoy şeklinde şehir turu atıldı.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI