Şanlıurfa milletvekili adaylarımızdan ev ziyaretleri

Şanlıurfa milletvekilleri adaylarımız, Akçakale’de bazı aileleri ziyaret ederek, destek talebinde bulundular.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Şanlıurfa milletvekilleri adaylarımız Lokman Yalçın ile Mustafa Koç, seçim çalışmaları kapsamında Akçakale’de bazı ziyaretlerde bulundular.

Adaylarımız Yalçın ve Koç, iftar sonrası ilçe teşkilatı yönetimimiz ile birlikte Saramda aşiretine mensup ailelerden Kurt, Aykurt ile Aydoğdu ailelerini ziyaret ettiler.

Parti programımızı, hedef ve amaçlarımız hakkında aileleri bilgilendiren adaylar, 24 Haziran seçimlerinde destek talebinde bulundular.

Kurt ailesi adına adaylarımızı karşılayan İdan Kurt, memnuniyetleri dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Aydoğdu ailesini de ziyaret eden adaylar mahalle muhtarı Salih Aydoğdu ve kanaat önderi olan babası Hacı Ali Aydoğdu karşıladı.

Ailenin ileri gelenlerinden Kanaat Önderi Ali Aydoğdu, parti heyetimize; “Sizler, Allah (Celle Celaluhu) yolundasınız. Allah, kendi yolunda olanlara yardım edendir. Rabbim sizinle olsun. ” dedi.

Şanlıurfa milletvekili adayımız Lokman Yalçın, misafirperverliklerinden dolayı Kurt, Aykurt ile Aydoğdu ailelerine teşekkür ederek, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerinin süreceğini belirtti.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI