"Halkımızın hizmetkârı olmaya çalışacağız"

Desteklediğimiz ​Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök, halkın hizmetkârı olmaya çalışacaklarını söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde partimizin desteklediği Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök, beraberindeki heyetle Gülistan Caddesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

Ziyarette esnafın ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Gök, halkı gerçek anlamda temsil etmek için meclise gitmesi gerektiğini belirterek destek talebinde bulundu.

Ayrıca ziyarette İl Kadın Kollarımızdan bir heyet, Gök’e eşlik ederek kadın esnaflara Gök’ü tanıtarak destek istedi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Gök, seçim çalışmaları kapsamında düzenli olarak esnafı ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinlemeye çalıştıklarını söyledi.

Gök, “Seçim çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlçe ilçe, köy köy gezerek vatandaşlarımızla sohbet edip, sıkıntılarını dinliyoruz. Bugünde merkezde esnaf ziyaretine tekrar başladık. Bugün farklı olarak HÜDA PAR Kadın Kollarındaki kardeşlerimiz de bizlerle beraber dolaşıyorlar.” dedi.

Bayram yaklaştıkça esnafın yüzünün biraz daha güldüğünü aktaran Gök, “Bayram hareketli başlamış gibi. Dileğimiz, her daim esnafımıza hareketli, bol kazançlı bir ticaret ediliyoruz. Her fırsatta esnafımızı ziyaret ediyoruz, ziyaretlerimiz devam edecektir. Yaşlısıyla, genciyle kardeşlerimiz dört bir koldan seçim çalışmalarında seferber olmuşlar.” diye konuştu.

Halkın kendilerine karşı güzel bir teveccühünün olduğunu vurgulayan Gök, “Bizler bu teveccühe layık olmaya çalışacağız. Tabi bunun yolu da halk desteğidir. Vatandaşların, halkın desteğiyle partiler güçleniyor. Bizde inşallah bu güçle birlikte milletvekili olabilirsek halkımızın hizmetkârı olmaya çalışacağız. Çünkü bölgemizi, Batman’ı ve sorunlarını biliyoruz. Çünkü seçim olmaksızın sürekli sahadaydık ve halkımızın dert ve sorunlarını dinliyorduk. O yüzden bizde bu sorunlara yönelik çözüm arayışlarına gireceğiz.” ifadelerini kullandı.

BATMAN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI