Tatvan esnafından adaylarımıza yoğun ilgi

Genel Başkan Yardımcımız M. Ali Doyar, Bitlis milletvekili adaylarımızla birlikte ziyaret ettiği Tatvan esnafından yoğun ilgi gördü.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Genel Başkan Yardımcımız M. Ali Doyar ve İstişare Kurulu Üyemiz Zeynelabidin Gülsever, partimizin Bitlis milletvekili adaylarımızla birlikte Bitlis’in Tatvan ilçe esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Heyetimize, partililerimiz ve halktan oluşan kalabalık bir kitle eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız M. Ali Doyar, beraberindeki heyetle tek tek esnafları ziyaret ederek hem adaylarımızı tanıttı hem de 24 Haziran’da yapılacak seçimler için destek istedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf, adaylarımızı iyi tanıdıklarını belirterek, destek açıklamasında bulundular.

Partimizin seçimden seçime değil, sürekli kendileriyle iç içe olduklarına şahit olduklarını dile getiren esnaf, başarı temennisinde bulundu.

Esnaf ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız M. Ali Doyar, sadece seçimlerde dolaşan bir parti olmadığımızı, esnafın dertlerini ve sorunlarını yakından takip eden bir parti olduğumuzu belirtti.

“Esnafımızın sıkıntılarına çözüm üretmeye çalışıyoruz”

Esnafın sorunlarına tercüman olmaya çalıştıklarını belirten Doyar, bu sorunların bitmesi temennisinde bulundu.

Doyar, “Malumunuz daha öncede Bitlis ve Tatvan ilçesinde esnafımızı dolaşmıştık. O zamanda esnafımızın sorunlarını dinlemiştik. Sadece seçimlerde dolaşan bir parti olmadığımız için esnafımızın dertlerini ve sorunlarını yakından bilen, takip eden bir partiyiz. Ben şahsen iki defa Bitlis’te ve Tatvan ilçemizde esnaf ziyaretinde bulundum. Esnafımızın sıkıntıları çok... Elimizden geldiği kadarıyla sıkıntılarına ortak olmaya çalışıyoruz. Esnafımızın bu sıkıntılarını, kötü gidişatı dinlendirmeye, kamuoyuyla paylaşmaya, hükümet yetkilileri başta olmak üzere elinde yetki olanlara bunu duyurmaya, çözümler üretmeye çalışıyoruz. Tabi bütün bunlar yetersiz kalıyor. İnşallah bu seçim hayırlara vesile olur.” dedi.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI