Bitlislilerden adaylarımıza teveccüh

Bitlis milletvekili adaylarımız, ziyaret ettikleri Mutki ilçesine bağlı Kavakbaşı belde halkından büyük ilgi gördü.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bitlis milletvekili adaylarımız Eşref Oran ve Celal Gül, beraberlerindeki heyetimizle Bitlis’in Mutki ilçesine bağlı Kavakbaşı (Tap) belde esnafını ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Kalabalık bir heyetle esnaf ziyaretini yapan Bitlis milletvekili adaylarımıza, halk büyük ilgi gösterdi.

Tek tek esnafı ziyaret eden adaylarımız, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, partimizin amaç ve gayesini anlattı. Adaylarımız, 24 Haziran’da yapılacak seçimler için esnaftan destek istediler.

Adaylara yoğun teveccüh gösteren belde halkı, partimizin duruşunu takdir ettiklerini belirterek, destek açıklamasında bulundular. Çığır (Pırnaşin) köyünde de seçim çalışmalarını yapan adaylarımız, köy halkından da destek istediler.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Bitlis milletvekili adayımız Eşref Oran, HÜDA PAR ile adaletin yeniden tesis edileceğini hatırlatarak, Türkiye’nin huzuru ve barışı için çalışacaklarını belirtti.

“Oyunu ver Türkiye’de yükselsin İslam’ın sesi”

Halkın yoğun teveccühüyle karşılaştıklarını dile getiren Oran, “Bugün seçim çalışmaları kapsamında Bitlis’in Mutki ilçesine bağlı Kavakbaşı belde esnafını ziyaret ettik. Ziyarette partimizin amaç ve gayesini anlatarak, destek istedik. Ölçümüzün İslam olduğunu söyledik. Dünyada ve ülkemizde İslam’ın sesinin yükseltilmesi için desteklerini istedik. ‘Ver oyunu, Türkiye’de yükselsin İslam’ın sesi’ dedik. Halkımızın teveccühünü kazandık. Halkımızın dertlerini ve sıkıntılarını dinledik. Halkımız destek açıklamalarında bulundular. Bizim kaybımız yoktur. Allah’ın izniyle güzel bir netice alarak, Ankara’da halkımızın sesi olacağız.” dedi.

“Halkımızın sorunlarını meclise taşıyacağız”

Parti olarak 81 ilde seçimlere katılacaklarını hatırlatan milletvekili adayı Celal Gül ise sahada yoğun bir performans sarf ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Bitlis’te de 3 vekil adayı olarak seçimlere gireceğiz. Bugün eski ismiyle Tap, yeni ismiyle Kavakbaşı beldesini ziyaret ettik. Esnaflarımızla sıcak temaslarımız oldu. Sıkıntılarını ve taleplerini dinledik. Nihayetinde halkımızın bu sorunlarını meclise taşıyacağız. Bizlere güzel bir teveccüh gösterdiler. İslam’ı ölçü alan bir parti olduğumuzu ve sorunlarıyla yakından ilgileneceğimizi söyledik. Hakkı ayakta tutan, dürüst siyaset yapan ve adaleti gerçek anlamda tesis eden bir anlayışla siyaset yapacağımızdan emin olmalarını istedik.”

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI