"HÜDA PAR’ın amacını ve gayesini götürmeyeceğimiz ev kalmayacak"

Bitlis milletvekili adaylarımız, partimizin amacını ve gayesini götürmeyecek ev bırakmayacaklarını söylediler.

24 Haziran’da yapılacak seçimler için çalışmalarını artırdıklarını ifade eden Bitlis milletvekili adaylarımız Cengiz Karakaya, Celal Gül ve Eşref Oran, partililerimizle bir araya geldiler.

İl Başkanlığı Konferans Salonumuzda üyelerimizle bir araya gelen adaylarımız, seçim bölgelerinin belirlenmesi için istişare toplantısını yaptı.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayımız Cengiz Karakaya, istişare toplantısında görev dağılımının yapıldığını belirterek, partimizin amacını ve gayesini en ücra noktalarındaki insanlara ulaştırılacağını ifade etti.

Halkın bizi iyi tanıdığını aktaran Karakaya, “Bugün üye ve gönüllerimizle birlikte seçimde yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Köy ve mahalle koordinasyonlarını kurduk. Zaten sahadaydık ve çalışıyorduk ama seçim olması nedeniyle bu çalışmalarımızı artırdık. İnşallah partimizin amaç ve gayesini ulaştırmadığımız insan kalmayacak. Köy köy, mahalle mahalle, ev ev, esnaf esnaf dolaşacağız. İnşallah 24 Haziran’da güzel bir netice almak için canla başla gayret edeceğiz.” dedi.

Seçimden seçime halka giden vekil adayları olunmadığına dikkat çeken Karakaya, “Seçimden seçime halkın kapısını çalan vekil adayları değiliz. Herkes bizi tanıyor ve biliyor. Bitlis’te yaşayan, Bitlis’in varoşlaşmış mahallelerinde gezen, hizmetten yoksun bırakılan sokaklarında dolaşan, halkın sorunlarını dinleyen, halkımızla aynı havayı teneffüs eden, aynı sıkıntıları çeken adaylarız. Bundan dolayı halkın bize olan teveccühü çok iyidir. Diğer adayların hemen hemen hiçbiri yerli değil. Bitlis dışında yaşıyorlar. Ankara, İstanbul’da oturup seçimden seçime buraya geliyorlar. Kazandılarsa gidip, bir dahaki seçime kadar gelmiyorlar. Kazanmadılarsa zaten eşyalarını toplayıp giden kesimlerdir.” diye konuştu.

İstişare toplantısına; İstişare Kurulu Üyemiz İsmail Kocakaplan, vekil adaylarımız ve partililerimiz katıldı.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI