Artuklu ilçe teşkilatımızın seçim bürosu açıldı

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Mardin’in Artuklu ilçesinde seçim irtibat büromuz açıldı.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçe teşkilatımız, Artuklu ilçesine bağlı Ortaköy’de (Gılherin) seçim irtibat bürosu açtı. Aralarında Mardin İl Başkanımız Burhan Aydın, Mardin Milletvekili adaylarımız ve partililerimizden oluşan kalabalık bir grupla Ortaköy’de seçim irtibat büromuzun açılışı gerçekleştirildi.

Seçim bürosunun açılışında konuşan Mardin İl Başkanımız Burhan Aydın, seçim bürosunun hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, konuşmasına şöyle devam etti:

“Allah’ın izniyle birilerinin korunması için kurulan bu barajlarda HÜDA PAR boğulmayacaktır. Adım adım barajları aşmaya doğru ilerliyoruz. Hiçbir engelin bu davayı bu düşünceyi durduramadığı gibi hiçbir barajda engellemeyecektir. Bütün çabamız, çalışmamız barajların üstünde bir oy oranı elde etmek içindir. Gerisi halkın teveccühüne ve Allah’ın takdirine kalmıştır. Biz gönüldaşlarımız kardeşlerimiz dava erlerimiz bu minvalde bu amaca doğru çalışmakla yükümlüyüz. Zafer Allah’ın elindedir. Dilediği zaman dilediğine verecektir. Yalnız bunun altını çizmenizi istiyorum. Unutmayın! Mutlaka zafer yeryüzünün feraseti mustazaf olanlaradır. Bu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de daha öncede de Tevrat ve İncil’de siz mustazaflara vadettiğidir. Yeryüzünün gerçek sahibi Allah’tır, bütün mühürler bütün anahtarlar O’nun elindedir. Dilediği zaman o mührü o iktidarı güçlüden zayıf olana verecek olan Allah’tır. Biz bir kapı açtık bir çığır açtık.”

Mardin Milletvekili adayımız Mahmut Kılınç ise “Ortaköy şanslı bir beldemizdir. Mardin’in 6 milletvekili adayı şu an da burada bulunmakta. Biz siyasete farkındalık kazandırmak için yola çıktık. Biz ülkede adaleti tesis etmek için yola çıktık. Türkiye’nin gerçekten HÜDA PAR’a ihtiyacı vardır Türkiye halkının HÜDA PAR’ın kadrolarına ihtiyaçları vardır bizde bu ihtiyaca binaen HÜDA PAR’ın kadroları olarak yola çıktık ve inşallah önümüzdeki barajları yıkarak mecliste temsiliyeti sağlayacağız. Biz adaylar olarak teşkilatlar olarak üzerimize düşeni yapacağız ve takdiri yüce rabbimize bırakacağız.” dedi.

Kılınç, Ortaköy’de açılan seçim irtibat bürosunun herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından partililerimizden oluşan araç konvoyu mahallede tur attı.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI