“Derdimiz halkın huzur ve refahı için hizmet etmektir”

Şırnak milletvekili adayımız Nasuh Sevinik, beraberindeki heyetle Cizre esnafını ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Şırnak 27’inci dönem milletvekili adayımız Nasuh Sevinik, Cizre İlçe Başkanımız Ahmet Elçin ve parti üyelerimizden oluşan bir heyet ile birlikte, Cizre ilçesinin Ali Bey Mahallesindeki Belediye Caddesi esnafını ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen milletvekili adayımız Nasuh Sevinik, sorunların çözümü için esnafın desteğini istedi.

“Parti programımız milletimizin yarasına merhem olacak”

Ziyarette esnafın yoğun teveccühüyle karşılaşan Sevinik, halkın huzur ve refahı için esnaflardan kendilerini desteklemelerini istedi.

Esnaf ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Sevinik, partimize büyük bir teveccühün olduğunu belirterek, parti programımızın milletin yarasına merhem olacağını söyledi.

Sevinik, “Bugün Allah’ın izni ile arkadaşlarımızın desteği ve katılımıyla seçim startımızı verdik. Esnaflarımızı dolaşarak kendimizi tanıttık. Gördüğümüz kadarıyla esnafımızın desteği ve teveccühü vardır. HÜDA PAR olarak; hedef ve programımızı iyi bir şekilde tanıtırsak, iyi bir şekilde halka anlatabilirsek bu desteğin daha çok olacağına ümidimiz vardır. Bu şekilde devam edersek iyi bir netice bekliyoruz. Bizim derdimiz halkımızı için lazım olan programları ve hedefleri halkımıza anlatmaktır. Halkın huzur ve refahı için hizmet etmektir. Şimdiye kadar çektikleri sıkıntılara bir nebzede olsa merhem olmaktır. Onların sorun ve sıkıntılarını eğer hafifletebilirsek, eğer onlara yeni bir alternatif sunabilirsek, bu bizim için büyük bir şeref olacaktır. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Görülüyor ki, halkımızda buna hazırdır. Allah’ın yardımıyla da güzel bir sonucu hepimiz beraber elde edeceğiz.” diye konuştu.

ŞIRNAK İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI