Bitlis milletvekili adayımız Gül’den basın ziyareti

Bitlis milletvekili adayımız Celal Gül, yerel ve ulusal basın mensuplarına ziyaretlerde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Bitlis milletvekili adayımız Celal Gül, beraberindeki heyetle kentte faaliyet yürüten yerel ve ulusal basın mensuplarına ziyaretlerde bulundu.

Gül, Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) Başkanı ve Bitlis Doğruhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Özcan Çiriş’i ziyaret ederek, milletvekili adayı olmasındaki amaç ve hedeflerini anlattı.

Bitlis’teki sorunların çözümü için aday olduklarını belirten Gül, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini ve çalışmalarını artırdıklarını ifade etti.

“Medya partilere eşit mesafede davranmalı”

Ulusal basının kendilerini görmezden geldiğini vurgulayan Gül, “Bir seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Seçim olsun veya olmasın hiçbir şekilde halkımızdan kopuk olmadık. Sürekli esnaf, ev, köy, STK, hasta ve basın ziyaretlerini yaptık. Basın olarak sizler de bunu gördünüz. Zaman zaman yaptığımız faaliyetleri takip ettiniz. Parti olarak en çok çalışmayı bizler yaptık. Maalesef ulusal medya bu çalışmalarımızı görmezlikten geliyor. Oysa medya bu yarışa giren siyasi partilere eşit mesafede davranmalı. Objektif olmalı.” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Bitlis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Bitlis Doğruhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Özcan Çiriş, Bitlis milletvekili adayımız Gül’e çalışmalarında başarılar diledi.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI