“HÜDA PAR yılın 365 günü sahada”

Partimizin 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde birleşik oy pusulasında 2’inci sırada yer almasının belli olmasının ardından değerlendirmelerde bulunan Genel Sekreterimiz Şehzade Demir, partimizin yılın 365 gününde sahada olduğunu söyledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

24 Haziran'da yapılacak 27’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılacak ittifakların ve siyasi partilerin birleşik oy pusulasındaki yerlerinin belirlenmesiyle ilgili Yüksek Seçim Kurulunda kura çekildi.

Seçime katılacak parti temsilcilerinin hazır bulunduğu kura çekimine Genel Sekreterimiz Şehzade Demir katıldı. Yapılan kura çekiminde partimiz oy pusulasında 2’inci sırada yer aldı.

Kura çekimiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Demir, kura çekiminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Parti olarak uzun zamandır sahadaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Demir, “Listeler teslim edilecek. 81 ilde 600 aday ile hazırlıklarımızı bitirdik. Sadece son kontroller yapılıyor. Listelerimizi teslim edip bundan sonra sahaya odaklanacağız.” dedi.

Partimizin sadece seçim dönemlerinde çalışan bir siyasi parti olmadığına dikkat çeken Demir, yılın 12 ayının 365 gününde halkla ile iç içe olan bir siyasi parti olduklarını söyledi.

Partimizin bu şekilde çalışmasının bazen halk tarafından tuhaf karşılandığını belirten Demir, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim sürekli sahada çalışmamızı gören halkımız ‘Hayırdır seçim yok neden sahadasınız?’ diyorlar. Malumunuz; Türkiye’de ki siyaset geleneğinde partiler seçimden seçime sahada boy gösteriyorlar. Bizim o noktada ciddi bir farkımız var. Biz, yılın 365 günü sahadaydık. Bu saatten sonra yediden yetmişe herkes sahada olacak. Ve birebir toplumunun tamamına gitmeye çalışacağız.”

Türkiye’de halkın tüm beklentilerine rağmen yaşanan birçok sorunun çözülmek yerine ötelendiğini ifade eden Demir, herkesi partimizin farkını görmeye davet ettiğini söyledi.

ANKARA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI