Ağrı milletvekili aday adayımızdan esnaf ziyareti

Ağrı milletvekili aday adayımız Doğan Özmen, esnafı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Ağrı milletvekili aday adayımız Doğan Özmen beraberindeki heyetle, seçim çalışmaları kapsamında Belediye İş Merkezi esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Heyetimizin ziyaret ettiği Belediye İş Merkezi esnafı, kendilerinin başta olmak üzere Ağrı'da birçok sorun ve sıkıntının olduğunu, seçilenlerin kendilerini sadece seçim zamanı hatırladıklarını belirterek, bu duruma yakındılar.

Milletvekili aday adayımız Özmen, seçimler gündemde yok iken bile esnafı ve vatandaşlarını düzenli olarak ziyaret ettiklerinin ifade etti.

Her zaman halkın yanında olduklarını aktaran Özmen, "Seçim olsun olmasın, her fırsatta esnafımızı ziyaret ediyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz programlarla halkımızla bir araya gelip onları dinliyoruz. Dinlediğimiz sorunları teker teker not edip genel merkezimize iletiyoruz ve sorunların hal olması için elimizden gelen gayreti gösteriyor, takipçisi oluyoruz. Bizim bu çalışma ve gayretlerimiz seçim çalışması ile sınırlı kalmayacak. Bize yetki ve destek verildiği takdirde daha yoğun ve gayretli bir şekilde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi. 

AĞRI İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI