Şanlıurfa Milletvekili aday adayımız engellileri ziyaret etti

Şanlıurfa Milletvekili aday adayımız İlahiyatçı Meryem Kıyam, Engelliler Haftası münasebetiyle engelli çocukları ziyaret ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Şanlıurfa 27. Dönem Milletvekili aday adayımız İlahiyatçı Meryem Kıyam, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler haftası münasebetiyle çocukları engelli olan aileleri ziyaret etti.

Hamidiye Mahallesi'nde iki çocukları engelli olan Birangel ailesini ziyaret eden aday adayımız Kıyam, aile ile yakından ilgilenerek engelli çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Kıyam, buradaki ziyaretinin ardından ilçeye 10 kilometre uzaklıkta bulunan Kesmekaya (Badrik) kırsal mahallesinde bulunan 3 çocuğu engelli Külye ailesini ziyaret etti. Engelli çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler veren Kıyam, engellilerin hayatın bir parçası olduğuna değindi.

Her sağlıklı insanın bir engelli adayı olduğuna vurgu yapan Kıyam, "Gerek doğuştan gerekse de daha sonradan engelli olan tüm insanlarımız bizlere Allah'ın bir emanetidir. Bu emanete en güzel şekilde sahip çıkmamız gerekir. Engelli vatandaşlarımız için sağlanan olanaklar daha da artırılmalı, günlük yaşamda karşılaştıkları engeller minimize edilmelidir." dedi.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI