Mardin aday adaylarımıza Nusaybinlilerden yoğun ilgi

Mardin Milletvekili aday adaylarımız Mahmut Kılınç ile Mecvel Tasmanoğlu, Nusaybin esnafını ziyaret etti.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

Mardin Milletvekili aday adaylarımız Mahmut Kılınç ile Mecvel Tasmanoğlu, Nusaybin esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi, taleplerini not aldı.

Piyasada yaşanan gizli krizden dolayı sıkıntılı bir dönem yaşadıklarını belirten esnaf, işlerde ciddi bir durgunluğun olduğunu ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı da heyetimize teşekkür eden esnaf, adaylarımıza destek vereceklerini belirtti. Bazı esnafın ise “Sizi vekilimiz olarak görmek istiyoruz.” dediği görüldü.

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Mardin Milletvekili aday adayımız Tasmanoğlu, seçim çalışmalarına başladıklarını ve bu çerçevede esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tasmanoğlu, “Bugün esnaf ziyaretimizi gerçekleştirdik, esnafımızın sıkıntılarını dinledik. Esnafımız büyük sıkıntı içinde olduklarını ve işlerinde büyük durgunluğun olduğunu ifade ettiler.  Bizler sıkıntıları not ettik. Esnafımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Esnafımızın teveccühünü gördük ve onlardan destek istedik, dualarını aldık.” dedi.

Ziyaretlere Genel İdare Kurulu Üyemiz Şehmuz Akman, Nusaybin İlçe Başkanımız Halil Talayhan, Başkan Yardımcımız Seyfettin Ağırman da katıldı.

MARDİN İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI