Partimize milletvekilliği aday adaylığı başvuruları devam ediyor

Eski Bitlis İl Başkanımız Celal Gül, milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Eski Bitlis İl Başkanımız Celal Gül, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde, partimizden milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Bitlis’ten milletvekilliği adaylığı için geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ettiğini anımsatan Gül, 27’nci dönem milletvekili genel seçimlerinin Bitlis’e, ülkeye ve İslam ümmetine hayırlı olmasını, huzura ve barışa vesile olması temennisinde bulundu.

Üç dönemdir Bitlis İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirten Gül, “Partimizin kurulduğu 2012 yılından bu yana il başkanlığı görevini yürütüyorum. 27’nci dönem milletvekili adaylığı için başvurumu yaptım. Evraklarımı il başkan vekiline teslim ettim. Kendileri de evraklarımızı kayıt altına aldılar. Bugüne kadar Bitlis’te birçok faaliyetlerde bulunduk. Halkımızla iç içe olduk. Halkımızın sorunlarının çözülmesi için gayret gösterdik. İl Başkanlığı görevimden istifa ederek, milletvekili adaylığı başvurumu yaptım.” dedi.

Gül, son olarak; halkın sorunlarını Mecliste daha net ve gür bir sesle dile getirmek için 24 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimlerinde halkın desteğini beklediklerini söyledi.

BİTLİS İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI