"Seçim çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız"

Şanlıurfa İl Başkanımız Lokman Yalçın, seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ve seçime hazır olduklarını söyledi.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Partimizin seçime girebileceği yönünde YSK’nın yapmış olduğu açıklama sonrası sevgi gösterisinde bulunan Şanlıurfa İl Gençlik Kollarımızın gösterilerine katılan İl Başkanımız Lokman Yalçın, bu kararın kendilerini memnun eden bir karar olduğunu ve seçim çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini söyledi.

Yaklaşık 60-70 araçlık bir konvoyla şehir turuna çıkan partililerimizin sevgi gösterilerinin haklı bir sevinç olduğunu ifade eden Yalçın, gerekli tüm evrakların tamamlanmış olmasına rağmen, seçime girecek partilerin arasında isimlerinin olmamasının, ilgili kurumların bir ihmalinin olduğunu ve itirazlar üzerine gerekli düzenlemenin yapıldığını söyledi.

Yalçın, “Partimize gönül vermiş üyelerimiz, gençlik kollarımız onlarca araçlar konvoya eşlik ettiler ve Urfa’mızda bir şehir turu yaptılar. Bizlerde bu sevinci halkımızla birlikte yaşamak istedik. Katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Parti İl binamızın önünden araçlarla şehir turuna çıkan konvoy, Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü ilçelerinde ellerinde parti bayraklarımız ve tekbirler getirerek kutladılar.

Şehir tutunun ardından il binası önüne gelen partililer sevinçlerini halay çekerek sonlandırdı.

ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI