İzmir İl Başkanlığımızdan Ensar Vakfı’na nezaket ziyareti

İzmir İl Başkanlığımızdan bir heyet, Ensar Vakfı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İzmir İl Başkanımız Hacı Şani ve İl Sekreterimiz Hüseyin Şani’den oluşan heyet, Ensar Vakfı İzmir Şube Başkanı Yakup Eker’i yerinde ziyaret etti.

Heyetimizi, Ensar Vakfı İzmir Şube Başkanı Eker karşıladı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette daha iyi bir gençliğin yetiştirilmesi için yapılabilecek çalışmalar konuşuldu.

Gençlerin aldığı eğitimler ve bu almış oldukları eğitimlerine yapılmış veya yapılacak katkılar konusunun da masaya yatırıldığı ziyarette, erdemli ve bilgili bir gençlik oluşması için herkesin elinden geleni yapması çağrısında bulunuldu.

Yaptıkları bu anlamlı ziyaretten dolayı Heyetimize teşekkürlerini sunan Eker, memnuniyetini dile getirerek bu anlamda ellerinden gelecek her türlü çalışmayı yapacaklarını ifade etti.

Yaptıkları ziyarete sonrası açıklama yapan İzmir İl Başkanımız Hacı Şani,“Eğer bizler birbirimizi Allah için ziyaret edersek, yakın olursak, olabilirsek, o zaman hiçbir güç bizim birliğimizi bozamayacaktır. Bu tür ziyaretler sürekli olmalıdır. Ziyarette gençliği ve gençliğin içinde bulunduğu durumları konuştuk. Daha hayırlı ve faydalı bir gençliğin yetiştirilmesi için yapılan, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulunduk. Hamd olsun güzel bir ziyaret oldu. Eker Bey bizi çok iyi karşıladı, kendisine nezaketlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

İZMİR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI