Bayraklı İlçe Başkanlığımızdan esnaf ziyareti

Bayraklı İlçe Başkanlığımızdan bir heyet, ilçeye bağlı merkez çarşı esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını diledi.

/ ZİYARETLER / Küçült | Büyüt

İzmir’in merkez Bayraklı İlçesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Bayraklı İlçe Başkanımız İlhan Dalgıç, esnafların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek taleplerini not aldıklarını söyledi.

Bayraklı İlçesinin Sevgi Yolu üzerinde bulunan çarşı esnafı, heyetimize bu ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileterek sorunlarını anlatma fırsatı bulduklarını söyledi.

Bu tür ziyaretlerin sıklıkla yapılması gerektiğini ifade eden esnaf, özellikle son zamanlardaki ekonomik ve gizli krizin kendilerini olumsuz etkilediğine dikkat çekti.

Ziyaret sonrası basına açıklamalarda bulunan Bayraklı İlçe Başkanımız İlhan Dalgıç, "Bayraklı İlçe teşkilatı olarak Sevgi Yolu üzerindeki esnafları ziyaret ettik. Ziyaretimiz olumlu bir havada geçti. Esnafın sıkıntılarını istek ve arzularını kayıt altına aldık. Esnaf, son dönemlerde yaşanan gizli krizden yakındıklarını, özellikle yapılan zamların kendilerini olumsuz etkilediğini söylediler. Aynı zaman partimizle alakalı bilgi sahibi olmak istediklerini ifade eden vatandaşlarımıza, bizi takip etmelerini ifade ederek tanıtım ilanlarımızı takdim ettik. Esnaflarımıza yönelik ziyaretlerimiz devamlı olacaktır." ifadelerini kullandı.

İZMİR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI