“Yeter ki gönüller ısınsın”

Ergani İlçe Gençlik Kollarımız, “Yeter ki gönüller ısınsın” programı kapsamında vatandaşlara sıcak süt ikramında bulundu.

/ ETKİNLİKLER / Küçült | Büyüt

Ergani İlçe Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen “Yeter ki gönüller ısınsın” programına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Ergani Botanik Parkında açtıkları stand ile vatandaşlara sıcak süt ikramında bulunan Ergani İlçe Gençlik Kollarımız, bu vesileyle bir nebzede olsa gönülleri ısıtmayı hedeflediklerini söyledi.

Botanik Parkında sohbet eden yaşlılara, gençlere ikram edilen sıcak süt, yoldan geçenlere ve çevredeki esnaflara da ikram edildi.

Düzenledikleri “Yeter ki Gönüller Isınsın” programına dair açıklamada bulunan Ergani Gençlik Kolları İlçe Başkanımız Mustafa Coşkun, ikramı alan yaşlıların, esnafların ve gençlerin kendilerine dua ettiğini söyledi.

Vatandaşların gönüllerini sıcak bir süt ile ısındırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Coşkun, “HÜDA PAR Ergani İlçe Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz ‘Yeter ki Gönüller Isınsın’ programı kapsamında Ergani ilçemizin Botanik Parkında hemşerilerimize sıcak süt ikramında bulunduk. Sıcak bir ilgiyle karşılaştık. Hemşerilerimizi bir nebze de olsa sıcak bir süt ile gönüllerini ısındırmışsak ne mutlu bize. İkramı alan yaşlı amcalarımız, esnaflarımız ve genç kardeşlerimiz bize dua ettiler. Onların bu duaları bizi ziyadesiyle memnun etti. Buna dair programlarımız devam edecektir inşallah.” şeklinde konuştu.

DİYARBAKIR İL BAŞKANLIĞI

Sistem "AÇIK BETA" Modundadır.

FORM BİLGİLERİNİ DOLDURUNUZ.

YUKARI